Ssak Standard35

JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ


Typ SU-2

Wydajność 35 l/min

Zakres regulacji podciśnienia do 0,85 bar (-0,085 MPa)


Pojemność słoi ssących  1 - 3 l

Głośność < 46 dB

Masa wyrobu  4,2 kg (bez wózka)

Wymiary 260x360x350 mm

Zasilanie 230V / 50Hz

Klasa izolacji I
Część aplikacyjna  typ CFElektryczny dwu-butlowy ssak z dodatkowym naczyniem kontrolnym w wersji STANDARD35. Ssak umieszczony na małym wózku posiadającym cztery wysokiej jakości kółka.

Ssakiem można sterować z pulpitu oraz wykupując dodatkową opcję, wyłącznikiem nożnym, co umożliwia również pracę w trybie zdalnym.

Urządzenie posiada część aplikacyjną oznaczoną symbolem CF, co oznacza, że bez przeszkód można go używać do operacji na otwartym sercu i mózgu.

Urządzenie jest standardowo wyposażone w dwie 2,5l. szklane butle wielorazowego użytku oraz naczynie kontrolne poliwęglanowe o pojemności 0,8l.
Istnieje możliwość wyposażenia maszyny w poliwęglanowe naczynia wielorazowego użytku o pojemności 2l., lub jednorazowy system Serres lub VacSax o poj. 2l. lub 3l.

Dzięki prostej obsłudze STANDARD35 może być stosowany w bardzo szerokim obszarze: na salach operacyjnych, pooperacyjnych i chirurgicznych, w przychodniach lekarskich, klinikach i szpitalach.

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE SSAKA:

Ssak Standard35 typ. SU2 1 szt.
Naczynie szklane 2,5l. 2 szt.
Mały ramowy wózek 1 szt.
Naczynie kontrolne poliwęglanowe 0,8l
z zaworem zabezpieczającym i filtrem1 szt.
Przewód ssący silikonowy fi.7 1,5m 1 szt.

Zapasowe filtry antybakteryjne 1op./20 szt.

OPCJE DODATKOWE:
- Zastąpienie naczyń szklanych, naczyniami poliwęglanowymi wielorazowego użytku 2l. BEZPŁATNIE przy zamówieniu
- Zastąpienie systemu naczyń wielorazowego użytku, systemem naczyń jednorazowych Serres lub VacSax o pojemności 2 lub 3l. BEZPŁATNIE przy zamówieniu
- Wyposażenie ssaka w sterowanie nożne - dodatkowo płatne. Możliwość zastosowania włącznika nożnego istnieje tylko w chwili zakupu. Nie ma możliwości przerobienia ssaka manualnego na sterowany nożnie jako ulepszenie posprzedażowe.

Jesteśmy uczestnikiem Programu 
RZETELNA Firma 
Sprawdź naszą rzetelność na
https://www.rzetelnafirma.pl/Z5B1P5ZU